Küçük ve büyük ölçekli tüm işletmeler için kreatif tasarımlar, internet reklamları,
sosyal medya çalışmaları ve matbaa hizmetleri sunuyoruz.

“Ekas Tasarım” olarak 2012 yılından bu yana günümüz teknolojilerini yakından takip ederek birçok sektörde öncü firmalara grafik-web tasarımı, sosyal medya yönetimi ve matbaa hizmeti sunmaktayız.

Sabit kalıplara bağlı kalmadan “her zaman daha iyisi” prensibi ile hareket edip, müşterilerimizin bakış açılarını da dikkate alarak daha yenilikçi tasarımlar üretmeye çalışıyoruz.

Dijital dünya ile iç içe olup, sektörün güncel olaylarını da takip ederek sosyal medya ile olan bağlarınızı da güçlendirmeye çalışıyoruz.

Web site tasarımı, sosyal medya tasarımı ve yönetimi gibi interaktif alanlarda da sizin için yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Bunların dışında tüm tasarımlarınızı, basılı olarak da size sunabiliyoruz

Bu güne kadar yüzlerce firma için heyecanla çalışıp yaratıcı fikirler üreterek birçok logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı ve web sitesi hazırladık. Hazırladığımız projeleri başarıyla tamamladık.

Sizin için de başarılı projeler üretmek bizim için gurur kaynağı olacaktır.

Misyonumuz

Ekas Tasarım olarak misyonumuz, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak alanında en iyisi olmak, kaliteli hizmet politikası doğrultusunda hareket eden uzman ekibiyle alanında her zaman bir adım daha ileri gitmek ve müşterilerini de kendi ile birlikte ileriye taşımaktır.

Müşteri memnuniyetinin yerini en ön sırada tutarak verdiği hizmetleri en verimli, kalıcı ve profesyonel şekilde gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

Gün geçtikçe büyüyen dijital ve matbaa ortamındaki boşluğu güven ve kalite ortamı ile birlikte tamamlayarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.

İnternet üzerindeki ajans kavramına yeni bir boyut katabilmek ve her zaman üzerine koyabilmek. Tecrübeli ekibimizle birlikte planladığımız proojelerimizi hayata geçirmek için çalışmaktayız.

Tanıtım Filmi


Nasıl çalıştığımızı ve neler yaptığımızı kısaca sizlere anlatmaya çalıştık.